1. Zwier
  2. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  3. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  4. Karawane - Tryater
  5. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  6. AaiPet - BonteHond
  7. Liefde - Maas theater en dans
  8. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  9. Liefde - Maas theater en dans
  10. Oorlog - Theater Artemis
  11. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  12. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  13. Liefde - Maas theater en dans
  14. Episch - DOX
  15. Breidzje - Tryater
  16. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  17. Karawane - Tryater
  18. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  19. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  20. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  21. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  22. Breidzje - Tryater
  23. De grote illusionist - Het Filiaal
  24. The Basement - De Dansers
  25. 4 Musketiers - Holland Opera
  26. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  27. Karawane - Tryater
  28. Eitje - Maas theater en dans
  29. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  30. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  31. Leo en Lena - NTjong
  32. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  33. Falling Dreams - Het Filiaal
  34. Overtreffende Trap - De Stilte
  35. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  36. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  37. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  38. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  39. De Tantes - Toneelmakerij
  40. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  41. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  42. Sterrenwachter - TG Winterberg
  43. Klaas - NTjong
  44. Happily Ever After - Maas theater en dans
  45. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  46. Alice - De Stilte
  47. Oorlog - Theater Artemis
  48. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  49. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  50. Karawane - Tryater
  51. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  52. Liefde - Maas theater en dans
  53. Sluier - Danstheater AYA
  54. Nadia - Toneelmakerij
  55. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  56. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  57. Oorlog - Theater Artemis
  58. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  59. Onderstebodem - Toneelmakerij
  60. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  61. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  62. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  63. Breidzje - Tryater
  64. Woei! -
  65. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  66. Nadia - Toneelmakerij
  67. Breidzje - Tryater
  68. De PindakaasPrins - Oorkaan
  69. Trui - Sanne Zweije
  70. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  71. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  72. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  73. Ignite - ISH
  74. Happily Ever After - Maas theater en dans
  75. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  76. Vliegende koe - De Stilte
  77. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  78. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  79. Cellostorm - Oorkaan
  80. Nadia - Toneelmakerij
  81. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  82. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck

Service for the members

This page is for our in member and therefore written in Dutch.

Wil je informatie sturen over buitenlandse tournees, dan graag vermelden:

LAND, PLAATS, THEATER/SPEELPLEK, DATA en aanvang

Voor foto’s in de slider liefst liggende foto’s, min. 1024 px bij 1024 px. Sturen aan Maartje Nieuwint

 

Ook informatie over Internationale uitwisselingsprojecten kunnen worden opgestuurd.

Voor verslagen van afgelopen bestuursvergaderingen mail naar Marjolein van Bommel