1. Klaas - NTjong
  2. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  3. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  4. Karawane - Tryater
  5. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  6. Oorlog - Theater Artemis
  7. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  8. Liefde - Maas theater en dans
  9. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  10. Karawane - Tryater
  11. Onderstebodem - Toneelmakerij
  12. Breidzje - Tryater
  13. Sluier - Danstheater AYA
  14. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  15. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  16. Woei! -
  17. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  18. Breidzje - Tryater
  19. Falling Dreams - Het Filiaal
  20. Karawane - Tryater
  21. Leo en Lena - NTjong
  22. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  23. Liefde - Maas theater en dans
  24. Happily Ever After - Maas theater en dans
  25. The Basement - De Dansers
  26. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  27. Sterrenwachter - TG Winterberg
  28. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  29. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  30. Breidzje - Tryater
  31. Happily Ever After - Maas theater en dans
  32. Nadia - Toneelmakerij
  33. Karawane - Tryater
  34. Liefde - Maas theater en dans
  35. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  36. Vliegende koe - De Stilte
  37. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  38. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  39. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  40. Alice - De Stilte
  41. Eitje - Maas theater en dans
  42. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  43. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  44. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  45. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  46. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  47. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  48. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  49. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  50. Overtreffende Trap - De Stilte
  51. Trui - Sanne Zweije
  52. De Tantes - Toneelmakerij
  53. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  54. Oorlog - Theater Artemis
  55. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  56. Nadia - Toneelmakerij
  57. Cellostorm - Oorkaan
  58. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  59. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  60. Nadia - Toneelmakerij
  61. 4 Musketiers - Holland Opera
  62. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  63. De grote illusionist - Het Filiaal
  64. Breidzje - Tryater
  65. De PindakaasPrins - Oorkaan
  66. AaiPet - BonteHond
  67. Oorlog - Theater Artemis
  68. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  69. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  70. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  71. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  72. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  73. Episch - DOX
  74. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  75. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  76. Liefde - Maas theater en dans
  77. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  78. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  79. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  80. Ignite - ISH
  81. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  82. Zwier

List of attendees

 

FIRST NAME LAST NAME COMPANY COUNTRY
Tony Reekie A.S.K Art Space for Kids United Kingdom
Racha Ali AFCA for Arts and Culture Egypt
Khadija El Dessouky AFCA for Arts and Culture Egypt
Mohamed El Ghawy AFCA for Arts and Culture Egypt
Isra El Ghazali AFCA for Arts and Culture Egypt
Mostafa Mohamed AFCA for Arts and Culture Egypt
Doaa Sarhan AFCA for Arts and Culture Egypt
Paulien Geerlings ASSITEJ Netherlands Netherlands
Maartje Nieuwint ASSITEJ Netherlands Netherlands
Manuel Segond von Blanchet ASSITEJ Netherlands Netherlands
Marjolein van Bommel ASSITEJ Netherlands Netherlands
Kees Blijleven ASSITEJ Netherlands / de Krakeling Netherlands
Petra Fischer ASSITEJ Schweiz Switzerland
Sinje Homann ASSITEJ Schweiz Switzerland
Ronja Rinderknecht ASSITEJ Schweiz Switzerland
Hakan Silahsızoğlu Atta Festival Turkey
Verushka Wray Brooklyn Academy of Music USA
Shaymaa Shoukry Dayer for artistic productions Egypt
Olga Ginkrug Dutch ambassy Moscow Russia
Vera Kuipers Dutch Culture USA (Consulate General New York) USA
Anja Krans Dutch Perfoming Arts Netherlands
Pieter Zeeman Dutch Perfoming Arts Netherlands
Alexa Busse Festival “Starke Stücke” Germany
Detlef Köhler Festival “Starke Stücke” Germany
Rémi Boucher Festival Les Coups de Théâtre Canada
Christian Schönfelder Festival Schöne Aussicht Germany
Simone Schulte-Aladag Fokus Tanz /THINK BIG! Festival Germany
Haytham Shokry Goethe Institute Cairo- mobile library project Egypt
Noel Jordan Imaginate / Edinbrugh International Childrens festival United Kingdom
Boomer Stacey International Performing Arts for Youth USA
Harry Poster Kennedy Center USA
Mary Rose New Victory, New York USA
Ida de Kat NL ambassade Moskou Russia
Stefania Logiudice Romaeuropa Festival Italy
Laura Graser Rotondes Luxembourg Luxembourg
Holger Runge Schlosstheater Moers Germany
Hanni Westphal Spleen Graz Theaterfestival für Kinder und Jugendliche Austria
Peter Manscher Teatercentrum and Chiden Denmark
Tereza Durova Teatrium on Serpukhovka, festival Gavroche Russia
Marina Raykina Teatrium on Serpukhovka, festival Gavroche Russia
Florian Fiedler Theater Oberhausen Germany
Bettina Wagner-Bergelt THINK BIG! International Dance and Performance Festival for Young Audience Germany
Christiane Müller-Rosen WESTWIND Festival NRW Germany