1. Karawane - Tryater
  2. Liefde - Maas theater en dans
  3. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  4. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  5. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  6. Happily Ever After - Maas theater en dans
  7. Breidzje - Tryater
  8. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  9. Episch - DOX
  10. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  11. Karawane - Tryater
  12. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  13. Ignite - ISH
  14. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  15. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  16. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  17. Onderstebodem - Toneelmakerij
  18. Liefde - Maas theater en dans
  19. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  20. Eitje - Maas theater en dans
  21. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  22. Woei! -
  23. Klaas - NTjong
  24. Overtreffende Trap - De Stilte
  25. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  26. 4 Musketiers - Holland Opera
  27. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  28. Oorlog - Theater Artemis
  29. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  30. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  31. Falling Dreams - Het Filiaal
  32. Karawane - Tryater
  33. Leo en Lena - NTjong
  34. Cellostorm - Oorkaan
  35. Trui - Sanne Zweije
  36. De grote illusionist - Het Filiaal
  37. AaiPet - BonteHond
  38. Sluier - Danstheater AYA
  39. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  40. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  41. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  42. Zwier
  43. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  44. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  45. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  46. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  47. Alice - De Stilte
  48. De Tantes - Toneelmakerij
  49. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  50. Nadia - Toneelmakerij
  51. Breidzje - Tryater
  52. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  53. Oorlog - Theater Artemis
  54. Happily Ever After - Maas theater en dans
  55. Breidzje - Tryater
  56. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  57. Vliegende koe - De Stilte
  58. Nadia - Toneelmakerij
  59. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  60. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  61. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  62. Sterrenwachter - TG Winterberg
  63. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  64. Karawane - Tryater
  65. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  66. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  67. Liefde - Maas theater en dans
  68. Oorlog - Theater Artemis
  69. Breidzje - Tryater
  70. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  71. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  72. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  73. The Basement - De Dansers
  74. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  75. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  76. Nadia - Toneelmakerij
  77. De PindakaasPrins - Oorkaan
  78. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  79. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  80. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  81. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  82. Liefde - Maas theater en dans