1. Nadia - Toneelmakerij
  2. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  3. Breidzje - Tryater
  4. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  5. Karawane - Tryater
  6. Happily Ever After - Maas theater en dans
  7. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  8. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  9. Liefde - Maas theater en dans
  10. Happily Ever After - Maas theater en dans
  11. Eitje - Maas theater en dans
  12. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  13. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  14. Karawane - Tryater
  15. Liefde - Maas theater en dans
  16. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  17. De grote illusionist - Het Filiaal
  18. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  19. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  20. Vliegende koe - De Stilte
  21. De PindakaasPrins - Oorkaan
  22. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  23. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  24. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  25. Woei! -
  26. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  27. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  28. Nadia - Toneelmakerij
  29. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  30. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  31. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  32. Klaas - NTjong
  33. Leo en Lena - NTjong
  34. De Tantes - Toneelmakerij
  35. Breidzje - Tryater
  36. 4 Musketiers - Holland Opera
  37. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  38. Sluier - Danstheater AYA
  39. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  40. Ignite - ISH
  41. Karawane - Tryater
  42. Oorlog - Theater Artemis
  43. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  44. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  45. Sterrenwachter - TG Winterberg
  46. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  47. Oorlog - Theater Artemis
  48. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  49. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  50. Oorlog - Theater Artemis
  51. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  52. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  53. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  54. Trui - Sanne Zweije
  55. Falling Dreams - Het Filiaal
  56. Karawane - Tryater
  57. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  58. Breidzje - Tryater
  59. Nadia - Toneelmakerij
  60. Liefde - Maas theater en dans
  61. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  62. Breidzje - Tryater
  63. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  64. Onderstebodem - Toneelmakerij
  65. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  66. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  67. Cellostorm - Oorkaan
  68. Alice - De Stilte
  69. The Basement - De Dansers
  70. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  71. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  72. Zwier
  73. Liefde - Maas theater en dans
  74. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  75. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  76. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  77. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  78. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  79. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  80. Episch - DOX
  81. AaiPet - BonteHond
  82. Overtreffende Trap - De Stilte