1. Trui - Sanne Zweije
  2. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  3. Ignite - ISH
  4. Sterrenwachter - TG Winterberg
  5. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  6. Liefde - Maas theater en dans
  7. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  8. Happily Ever After - Maas theater en dans
  9. Falling Dreams - Het Filiaal
  10. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  11. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  12. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  13. Breidzje - Tryater
  14. Karawane - Tryater
  15. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  16. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  17. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  18. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  19. AaiPet - BonteHond
  20. Alice - De Stilte
  21. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  22. Eitje - Maas theater en dans
  23. Oorlog - Theater Artemis
  24. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  25. Overtreffende Trap - De Stilte
  26. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  27. The Basement - De Dansers
  28. Breidzje - Tryater
  29. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  30. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  31. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  32. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  33. Leo en Lena - NTjong
  34. Sluier - Danstheater AYA
  35. De PindakaasPrins - Oorkaan
  36. Karawane - Tryater
  37. Oorlog - Theater Artemis
  38. Breidzje - Tryater
  39. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  40. Vliegende koe - De Stilte
  41. Liefde - Maas theater en dans
  42. Liefde - Maas theater en dans
  43. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  44. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  45. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  46. Woei! -
  47. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  48. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  49. Cellostorm - Oorkaan
  50. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  51. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  52. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  53. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  54. Liefde - Maas theater en dans
  55. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  56. Nadia - Toneelmakerij
  57. Nadia - Toneelmakerij
  58. Karawane - Tryater
  59. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  60. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  61. Zwier
  62. 4 Musketiers - Holland Opera
  63. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  64. Nadia - Toneelmakerij
  65. Episch - DOX
  66. Breidzje - Tryater
  67. Karawane - Tryater
  68. De Tantes - Toneelmakerij
  69. De grote illusionist - Het Filiaal
  70. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  71. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  72. Oorlog - Theater Artemis
  73. Onderstebodem - Toneelmakerij
  74. Klaas - NTjong
  75. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  76. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  77. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  78. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  79. Happily Ever After - Maas theater en dans
  80. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  81. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  82. Expeditie Peter Pan - Het Laagland

Service for the members

This page is for our in member and therefore written in Dutch.

Wil je informatie sturen over buitenlandse tournees, dan graag vermelden:

LAND, PLAATS, THEATER/SPEELPLEK, DATA en aanvang

Voor foto’s in de slider liefst liggende foto’s, min. 1024 px bij 1024 px. Sturen aan Maartje Nieuwint

 

Ook informatie over Internationale uitwisselingsprojecten kunnen worden opgestuurd.

Voor verslagen van afgelopen bestuursvergaderingen mail naar Marjolein van Bommel