1. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  2. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  3. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  4. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  5. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  6. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  7. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  8. AaiPet - BonteHond
  9. Sluier - Danstheater AYA
  10. Karawane - Tryater
  11. Happily Ever After - Maas theater en dans
  12. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  13. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  14. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  15. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  16. Nadia - Toneelmakerij
  17. Eitje - Maas theater en dans
  18. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  19. Liefde - Maas theater en dans
  20. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  21. The Basement - De Dansers
  22. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  23. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  24. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  25. Alice - De Stilte
  26. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  27. Episch - DOX
  28. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  29. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  30. Liefde - Maas theater en dans
  31. De grote illusionist - Het Filiaal
  32. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  33. Cellostorm - Oorkaan
  34. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  35. Onderstebodem - Toneelmakerij
  36. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  37. Falling Dreams - Het Filiaal
  38. Breidzje - Tryater
  39. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  40. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  41. Breidzje - Tryater
  42. Woei! -
  43. Liefde - Maas theater en dans
  44. Oorlog - Theater Artemis
  45. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  46. Karawane - Tryater
  47. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  48. Vliegende koe - De Stilte
  49. 4 Musketiers - Holland Opera
  50. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  51. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  52. Oorlog - Theater Artemis
  53. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  54. Klaas - NTjong
  55. Leo en Lena - NTjong
  56. Nadia - Toneelmakerij
  57. Sterrenwachter - TG Winterberg
  58. Breidzje - Tryater
  59. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  60. Ignite - ISH
  61. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  62. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  63. Breidzje - Tryater
  64. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  65. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  66. Overtreffende Trap - De Stilte
  67. De PindakaasPrins - Oorkaan
  68. Happily Ever After - Maas theater en dans
  69. De Tantes - Toneelmakerij
  70. Trui - Sanne Zweije
  71. Nadia - Toneelmakerij
  72. Karawane - Tryater
  73. Liefde - Maas theater en dans
  74. Karawane - Tryater
  75. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  76. Oorlog - Theater Artemis
  77. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  78. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  79. Zwier
  80. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  81. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  82. Beauty en het beest - Maas theater en dans

List of attendees

 

FIRST NAME LAST NAME COMPANY COUNTRY
Tony Reekie A.S.K Art Space for Kids United Kingdom
Racha Ali AFCA for Arts and Culture Egypt
Khadija El Dessouky AFCA for Arts and Culture Egypt
Mohamed El Ghawy AFCA for Arts and Culture Egypt
Isra El Ghazali AFCA for Arts and Culture Egypt
Mostafa Mohamed AFCA for Arts and Culture Egypt
Doaa Sarhan AFCA for Arts and Culture Egypt
Paulien Geerlings ASSITEJ Netherlands Netherlands
Maartje Nieuwint ASSITEJ Netherlands Netherlands
Manuel Segond von Blanchet ASSITEJ Netherlands Netherlands
Marjolein van Bommel ASSITEJ Netherlands Netherlands
Kees Blijleven ASSITEJ Netherlands / de Krakeling Netherlands
Petra Fischer ASSITEJ Schweiz Switzerland
Sinje Homann ASSITEJ Schweiz Switzerland
Ronja Rinderknecht ASSITEJ Schweiz Switzerland
Hakan Silahsızoğlu Atta Festival Turkey
Verushka Wray Brooklyn Academy of Music USA
Shaymaa Shoukry Dayer for artistic productions Egypt
Olga Ginkrug Dutch ambassy Moscow Russia
Vera Kuipers Dutch Culture USA (Consulate General New York) USA
Anja Krans Dutch Perfoming Arts Netherlands
Pieter Zeeman Dutch Perfoming Arts Netherlands
Alexa Busse Festival “Starke Stücke” Germany
Detlef Köhler Festival “Starke Stücke” Germany
Rémi Boucher Festival Les Coups de Théâtre Canada
Christian Schönfelder Festival Schöne Aussicht Germany
Simone Schulte-Aladag Fokus Tanz /THINK BIG! Festival Germany
Haytham Shokry Goethe Institute Cairo- mobile library project Egypt
Noel Jordan Imaginate / Edinbrugh International Childrens festival United Kingdom
Boomer Stacey International Performing Arts for Youth USA
Harry Poster Kennedy Center USA
Mary Rose New Victory, New York USA
Ida de Kat NL ambassade Moskou Russia
Stefania Logiudice Romaeuropa Festival Italy
Laura Graser Rotondes Luxembourg Luxembourg
Holger Runge Schlosstheater Moers Germany
Hanni Westphal Spleen Graz Theaterfestival für Kinder und Jugendliche Austria
Peter Manscher Teatercentrum and Chiden Denmark
Tereza Durova Teatrium on Serpukhovka, festival Gavroche Russia
Marina Raykina Teatrium on Serpukhovka, festival Gavroche Russia
Florian Fiedler Theater Oberhausen Germany
Bettina Wagner-Bergelt THINK BIG! International Dance and Performance Festival for Young Audience Germany
Christiane Müller-Rosen WESTWIND Festival NRW Germany