1. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  2. Zwier
  3. Vliegende koe - De Stilte
  4. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  5. Ignite - ISH
  6. Alice - De Stilte
  7. Happily Ever After - Maas theater en dans
  8. Nadia - Toneelmakerij
  9. Falling Dreams - Het Filiaal
  10. Liefde - Maas theater en dans
  11. Sluier - Danstheater AYA
  12. Karawane - Tryater
  13. De grote illusionist - Het Filiaal
  14. Trui - Sanne Zweije
  15. Manxmouse - Theatregroep Kwatta
  16. Buurvrouw en Buurvrouw - Het Kleine Theater
  17. De PindakaasPrins - Oorkaan
  18. Bromance - Toneelgroep Oostpool
  19. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis
  20. I Call My Brothers - Danstheater AYA / Toneelmakerij
  21. Eitje - Maas theater en dans
  22. Woei! -
  23. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  24. Karawane - Tryater
  25. Liefde - Maas theater en dans
  26. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  27. Karawane - Tryater
  28. Breidzje - Tryater
  29. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  30. Nadia - Toneelmakerij
  31. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  32. Oorlog - Theater Artemis
  33. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  34. Tik Tak Slaap - Sanne Zwije / Feikes Huis
  35. Nadia - Toneelmakerij
  36. GTA5 - Toneelgroep Oostpool
  37. Dag meneer Van Dalen - TG Graasland
  38. Happily Ever After - Maas theater en dans
  39. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  40. Episch - DOX
  41. Breidzje - Tryater
  42. De Tantes - Toneelmakerij
  43. Breidzje - Tryater
  44. Onderstebodem - Toneelmakerij
  45. 4 Musketiers - Holland Opera
  46. Wij gaan op berenjacht - Theater Sonnevanck
  47. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  48. Sterrenwachter - TG Winterberg
  49. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  50. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  51. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  52. Cellostorm - Oorkaan
  53. Overtreffende Trap - De Stilte
  54. Oorlog - Theater Artemis
  55. Oorlog - Theater Artemis
  56. Solo van Nas en Jim - Maas theater en dans
  57. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  58. The Basement - De Dansers
  59. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  60. AaiPet - BonteHond
  61. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  62. Hoge Fronten - Niet Wiet, Wel Nel
  63. Muziek van Beneden - Het Houten Huis
  64. In mijn hoofd ben ik een dun meisje - NTjong
  65. Woestijnjasmijntjes - Toneelmakerij
  66. Edward Scharenhand - Theater Sonnevanck
  67. Als je maar hard genoeg rent - Theater Artemis
  68. Tik Tak Slaap - Sanne Zweije
  69. Liefde - Maas theater en dans
  70. Klaas - NTjong
  71. Mappamondo - Dadodans/Gaia Gonnelli
  72. Leo en Lena - NTjong
  73. Liefde - Maas theater en dans
  74. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  75. Beauty en het beest - Maas theater en dans
  76. Karawane - Tryater
  77. Expeditie Peter Pan - Het Laagland
  78. De dag dat de papegaai zelf iets wilde zeggen - Theater Artemis
  79. Fantastische Meneer Vos - Meneer Monster
  80. Guerilla - Danstheater AYA / DOX
  81. Breidzje - Tryater
  82. De man die alles weet - Maas theater en dans / Theater Artemis